200 TL ÜZERİ SİPARİŞTE

GÖNDERİ BEDAVA!

İADE / DEĞİŞİM

2 İŞ GÜNÜ İÇİNDE

+90 (507) 661 97 61

NO DAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

Evcil hayvan nedir?

Read more... by in Evcil hayvanlar on
Sözlük anlamı: yabanıllığını yitirip insana ve eve alışmış, evcil duruma gelmiş, evde beslenebilen hayvan.Bizim için: Ailemizden biri haline gelen vazgeçilmez dostlarımız ;)..

Demo yazı

Read more... by on
Yazı böümünün denenmesi amacıyla girilmiş metin...Gerçekten bir kedi veya köpek sahibi olmak istiyor musunuz? Bir başkasını ikna edebilmek için önce kendiniz emin olmalısınız. Bir hayvanın sorumluluğunu almak kolay bir iş değildir. Çok sevimliler, fakat bu bakımlarının kolay olduğu anlamına gelmiyor. Yiyecek, sağlık, bakım, oyun, gezdirme gibi birçok maddi ve zaman ayırmanız gereken yükümlülükleri var. Bir kedi ya da köpeğin ömrü ortalama 15 yıldır. 15 yıl boyunca hayatınızı ona adamaya hazır mısınız? Bu sorunun iki cevabı var unutmayın, ya evet ya da hayır. ‘Denemek istiyorum.’ bir seçen..

TEXT 2

Read more... by on
Sahipleneceğiniz hayvan hakkında mutlaka araştırma yapın Eğer sahiplenmek istediğiniz hayvan bir köpek ise; köpek ne yer ne içer, tuvalet ihtiyacını nasıl giderir, ne sever, kaç yaşında kızgınlığa girer, tüy bakımı nasıl olur, nelere ihtiyaç duyar, onun için neler zararlıdır gibi birçok şeyi önceden araştırın ve öğrenin. Araştırmanızdan elde ettiklerinizi mutlaka not alın. Bu araştırma sırasında aslında sahiplenmek istediğiniz evcil hayvanın size uygun olup olmadığını fark edebilirsiniz...
  • Discover
  • Master Card